Loading...
Úvod| Zásady vrácení a výměny

Zásady vrácení a výměny

Pokud po převzetí zásilky nejste spokojeni s tím, co jste si objednali (např. nejste spokojeni s barvou nebo velikostí) a chcete produkt vrátit, můžete tak učinit. Máte právo zrušit svou objednávku do 90 dnů od obdržení produktu a všechny položky by měly být vráceny v prodejném stavu. Pokud zboží nebude vráceno z důvodu jeho vady (nebo problému souvisejícího s kvalitou), budete muset uhradit náklady na přímou dopravu, vrácení produktu k nám.

Abychom vám usnadnili vrácení produktů, žádáme vás, abyste použili (a) Povolení k vrácení materiálů ("RMA"). RMA obsahuje štítek RMA a číslo RMA. RMA nám pomáhá správně zpracovat vaše vrácení (odkazem na vaše číslo RMA). Postup získání RMA:

(a) Pokud jste registrovaný zákazník, přihlaste se prosím ke svému účtu. Číslo RMA lze vyžádat u podrobností objednávky do 90 dnů po dodání;

(b) Pokud nejste registrovaným zákazníkem, přejděte prosím na stránku Zásady vrácení ve spodní části webové stránky, ze které jste si objednali, a vyplňte číslo objednávky a fakturační příjmení podle potvrzení objednávky. Poté se zobrazí podrobnosti o vaší objednávce, poté si můžete vybrat produkty, které chcete vrátit.

(c) Po odeslání vratky obdržíte štítek RMA. Odešlete položky zpět pomocí tohoto štítku RMA (vrácení).

(d) Jakmile vrácené položky obdržíme, vrátíme vám v plné výši náklady na nákup a původní náklady na dopravu. Peníze vám budou vráceny do 30 dnů od vašeho zrušení nákupu.

 

Vadné produkty

Produkty by měly být při dodání zkontrolovány. Pokud se zdá, že produkty jsou v době dodání poškozené nebo jinak vykazují materiálové nebo výrobní vady, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem a sdělte nám podrobnosti. Za těchto okolností vám samozřejmě vrátíme náklady na nákup, původní náklady na doručení a jakékoli náklady, které vám mohou vzniknout při vrácení nákupu k nám, nebo pokud chcete, poskytneme náhradní produkty. Máte-li jakékoli obavy nebo dotazy, neváhejte kontaktovat zákaznický servis.

 

Zásady vrácení peněz

Po přijetí produktů, pokud s tím nejste spokojeni a přejete si produkt vrátit, můžete tak učinit. Můžete zkontrolovat zásady vrácení a výměny a doručit nám produkty. Zboží můžete vrátit a obdržíte plnou náhradu za předpokladu, že zboží nebylo nošené, poškozené, vyprané nebo pozměněné. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžeme vrátit peníze, o které jste se dostatečně nestarali. Vezměte prosím na vědomí, že budete muset zajistit a zaplatit vrácení zboží k nám, v případě vrácení peněz vrátíme pouze hodnotu zboží. Všechny náhrady budou ve stejné formě jako původní platba. Jakmile vrácené položky obdržíme, vrátíme vám v plné výši náklady na nákup a původní náklady na dopravu. Peníze vám budou vráceny do 30 dnů od vašeho zrušení nákupu.

 

Vyšší moc

Neneseme odpovědnost za žádné škody v důsledku jakéhokoli zpoždění nebo nedoručení v důsledku jakéhokoli činu vyšší moci, vašeho činu, embarga nebo jiného vládního zákona, nařízení nebo požadavku, požáru, nehody, výpadku proudu, stávky, zpomalení nebo jiné pracovní potíže, válka, nepokoje, teroristický čin, zpoždění v přepravě, selhání běžných dopravců, nemožnost získat potřebnou pracovní sílu, materiál nebo výrobní zařízení nebo, aniž by se omezovalo výše uvedené, jakákoli jiná zpoždění mimo naši kontrolu. V případě jakéhokoli takového zpoždění bude přibližné uvedené datum dodání prodlouženo o dobu rovnající se době ztráty z důvodu zpoždění. Vaší výlučnou nápravou v případě jiných zpoždění a naší neschopnosti dodat z jakéhokoli důvodu bude zrušení vaší objednávky na takové produkty po obdržení písemného oznámení v tomto smyslu.